02144993669

(راهنمای خرید) ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی بیست مارت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری می‌باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی بیست مارت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و یا از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی بیست مارت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی بیست مارت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بیست مارت محفوظ است.

فروشگاه اینترنتی بیست مارت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی بیست مارت محفوظ است