02144993316

بیست مارت با افتخار در کنار شماست

قوانین شرایط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بیست مارت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی بیست مارت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی بیست مارت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بیست مارت از سوی کاربر است.

 

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی بیست مارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بیست مارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بیست مارت اقدام نماید.

 

سیاست‏‌های حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی بیست مارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی بیست مارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این مهم، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس، از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بیست مارت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بیست مارت جزئی از اموال شرکت بیست مارت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار برند بیست مارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بیست مارت محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزهای کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی بیست مارت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری می‌باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی بیست مارت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و یا از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی بیست مارت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی بیست مارت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بیست مارت محفوظ است.

فروشگاه اینترنتی بیست مارت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام، و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی بیست مارت محفوظ است.