در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

ایمیل شما با موفقیت در خبرنامه ثبت شد

تحویل رایگان در تمام نقاط ایران 

 نکات 

* تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 150,000 تومان می‌شود.

-هزینه ارسال کالا ( تا 1 کیلوگرم ) برای  تهران 7000 تومان و برای سایر شهرستان ها 9000 تومان می باشد (به ازای هر کیلوگرم اضافه، مبلغ 1000 تومان) اضافه می گردد

- به خریداران کفش توصیه می شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

- توصیه می شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا، اکیدا توصیه می شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق شماره تلفن 25946666-021 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه تماس با ما این موارد به خدمات پس از فروش بیست مارت اطلاع داده شود. 

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه  داشته باشد.

تحویل اکسپرس

به زودی

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران، در نظر گرفته شده است، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی، بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است، در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس itemtracking.post.ir پیگیری کنید
.