نکات مهم و کاربردی در انتخاب تی شرت مردانه


ملیحه مختاری
1396/04/31
18:16
دیدگاه 0
1282 بازدید 

مهم نیست که اندام شما چگونه است و یا دارای چه استایلی هستید، انتخاب یک تی شرت مناسب می تواند باعث زیباتر شدن فرم اندام شما شود، در این مقاله چند قانون برایانتخاب سایز مناسب تی شرت برای شما آورده شده است .

 

قسمت سر شانه

در انتخاب تی شرت توجه داشته باشید که خط دوخت آستین به درستی روی سرشانه قرار گیرد.

 

قسمت آستین

آستین ها باید به طور مناسب دور بازو را بپوشاند، نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد و همچنین نباید در قسمت آرنج حالت دراپه و افتادگی داشته باشد.

 

طول و قد تی شرت

طول تی شرت انتخابی باید به گونه ای باشد که با طول شلوار تناسب داشته باشد، البته لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که تی شرت شما حتما باید ازخط کمربند عبور کرده و کمر شلوار شما را بپوشاند.

 

توجه داشته باشید که اگر تی شرت انتخابی خیلی گشاد باشد، هیچ کدام از برجستگی های اندام شما قابل رویت نیست و اگر هم خیلی جذب باشد تمام جزئیات اندام شما را نمایان می کند، پس تی شرت با اندازه مناسب را انتخاب کنید.همچنین اگر به دنبال یک لباس برای اوقات تفریح و با استایل اسپرت هستید ازپوشیدن و خرید تی شرت های جذب خودداری کنید.

 

 

انتخاب رنگ مناسب

 

رنگ سفید 

سفید دارای قابلیت تطبیق با رنگ های مختلف شلوار و رنگ پوست های متنوع می باشد؛ یک تی شرت سفید رنگ باید همیشه در کمد شما موجود باشد، به این نکته نیز توجه داشته باشید که لباس های سفید را با هم بشویید و از شستن آن با رنگ های دیگر خودداری کنید. 

 

خاکستری

رنگ خاکستری باعث برجسته تر دیده شدن فرم اندام شما می شود؛ البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که خطوط و نشانه های عرق به وضوح در رنگ های تیره نمایان می شود، پس انتخاب خوبی برای استفاده در فعالیت های ورزشی و یا پیاده روی نیست.

 

مشکی

مشکی نیز یکی دیگر از همان رنگ هایی است که برای ست کردن با هر رنگی مناسب است و وجود آن در کمد لباس الزامیست.

 

سورمه ای

پس از رنگ مشکی بهترین انتخاب برای ست کردن با هر رنگ شلواری، سورمه ای است که می توان برای اکثر فعالیت های روزانه از آن استفاده کرد.

 

سایر رنگ ها

سبز، قرمز، بنفش و آبی بهترین رنگ ها برای پوشیدن با کت و یا به تنهایی است، در انتخاب تی شرت با این رنگ ها کاملا دقت کنید که رنگ انتخابی با رنگ پوست شما هارمونی داشته باشد.

 

انتخاب تی شرت با پارچه مناسب

باید توجه داشته باشید که تی شرت با وزن سنگین لزوما با کیفیت نیست بلکه تی شرتی دارای ارزش و کیفیت خوب است که از وزن سبک برخوردار باشد.

پارچه های تهیه شده از %100 الیاف نخی برای خرید تی شرت در اولویت هستند، زیرا آن ها از الیافی با طول عمر بالا که دارای وزن سبک تر و نخ نازک تر هستند ساخته شده اند، همچنین باید بدانید وجود الیاف کشی در پارچه به فرم بهتر لباس کمک می کند و وجود پلی استر داخل پارچه باعث کاهش قیمت آن می شود و مراقبت و نگه داری از لباس را از جمله اتوکشی راحت تر می کند.

 

انتخاب تی شرت متناسب با هر استایل

اولین گزینه ای که در خرید تی شرت باید به آن توجه کنید مدل یقه است برای مثال اگر شما ژاکتی یقه دار پوشیده اید تی شرت شما نیز باید به همان فرم و شکل باشد.

 

یقه گرد یا یقه هفت

یقه گرد برای آقایانی که قسمت سینه آن ها کوچک و ریز نقش است و دارای شانه های افتاده هستند مناسب است، این نوع یقه باعث می شود بالاتنه شما درشت تر به نظر برسد و استایل شما را زیبا تر می کند.

تی شرت های یقه هفت برای مردان کوتاه قد مناسب است، این یقه برای مردانی که دارای گردن بلند و صورت باریک و لاغر هستند نیز انتخاب خوبی است و بین آ ن ها یک تناسب ایجاد می کند.

 

بهترین زمان استفاده از تی شرت

اگر شما دوست دارید که استایل شما در قرارهای کاری و جلسات تاثیر گذار باشد، بهترین گزینه استفاده از تی شرت های رنگی می باشد. توجه داشته باشید که موقعیت های از قبیل کنسرت، جشن های محلی، سواحل و مهمانی های دوستانه و فعالیت های ورزشی نیز بهترین مکان ها برای پوشیدن این نوع لباس می باشد.

 

شما آقایان محترم می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بیست مارت از مجموعه تابستانه و جدید تی شرت های مردانه بازدید کرده و مدل دلخواه خود را خریداری کنید.

 

 

©2022 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ