انواع استایل با کفش کالج


نسیم سایبان فرد
1400/04/05
16:22
دیدگاه 0
72 بازدید 

کالج‌ها به هر استایل و لباسی یک حس شیک و هوشمندانه میدهند، این راهنما به شما در چگونگی پوشیدن و ‌ست کردن اینگونه کفش‌ها کمک می‌کند و شمارا رهنمایی می‌کند که چگونه با هر لباسی آنها را ‌ست کنید.

 

از آنجایی که کالج‌ها استایلی کلاسیک دارند بارها و بارها به شکل‌های مختلف در سالهای اخیر مد تکرار شده اند. محبوبیت آنها در طول این سالها کم و زیاد شده است اما به نظر می‌‌آید که کالج‌ها همیشه یک الزام برای کمد لباس شما به حساب خواهند آمد. کالج‌ها به لطف برند گوچی، اخیرا بار دیگر به اوج صنعت مد و فشن دست یابی‌ پیدا کرده اند

 

اگر به تازگی شروع به پوشیدن اینگونه کفش‌ها کرده اید، کالج‌های قهوه‌ای یا آجری انتخاب خوبی‌ برای شما هستند. از آنجایی که قهوه‌ای جز رنگ‌های تقریبا خنثا در لباس به حساب می‌‌آید به شما قدرت انتخاب بی‌ اندازه برای ‌ست کردن میدهد. رنگ آجری هم رنگی‌ کلاسیک است که در موقعیت‌های مختلف و با استایل‌های متفاوت جلوه ی خوبی‌ خواهد داشت.

 

 

 

کالج‌های چرمی هم طرفداران زیادی دارند، آنها جلوه‌ای شیک و نیمه رسمی‌ به استایلتان میدهند، وقتی‌ می‌خواهید کالج چرمی انتخاب کنید، مهم است که قبول کنید باید بیشتر خرج کنید، هرچه چرم گران تر باشد، ماندگاری بیشتری برایتان خواهد داشت.

 

کالج‌های جیر ممکن است شمارا به یاد مٔد نسل‌های قبل بیاندازند، اما یک شعار مهم در صنعت مد این است که هیچوقت نمی‌توان از کلاسیک‌ها پیشی‌ گرفت و این در مورد کالج‌های جیر هم صدق می‌کند

 

 

با جین ست کنید

 

از آنجایی که کالج‌ها کفش هایی کلاسیک هستند، پس چرا آنها ‌را با جین‌ها که یک ایکون کلاسیک و همیشگی مد هستند ‌ست نکنیم؟ یک جین خوب راسته که نه خیلی کوتاه است نه خیلی بلند را با کالجی با رنگی کلاسیک مثل قهوه‌ای و یک پیراهن مردانه اسپرت ست کنید.و به سادگی استایلی شیک و مد روز داشته باشید،  وقتی‌ کالج می‌پوشید باید مراقب اندازه شلوارتان باشید، شلوارتان نباید انقدر بلند باشد که روی کفشتان بیفتد، و نباید انقدر کوتاه باشد که مچ پایتان را نشان دهد. میتوانید از کمربند هم رنگ و جنس کالج تان هم برای رسمی تر جلوه دادن استایلتان کمک بگیرید.

 

 

چگونه کفش‌های کالج را با شلوار کوتاه ‌ست کنیم

 

چون کالج‌ها سریع و به راحتی‌ پوشیده میشوند برای ‌ست کردن با شلوار‌های کوتاه و موقعیت‌های غیر رسمی‌  هم گزینه مناسبی به حساب می‌‌آیاند. کلید استفاده درست از این ‌ست، استفاده از طرح و رنگ منسب است. چون لباس شما تابستانی است میتوانید از کالج های قهوه‌ای استفاده کنید و آنرا با یک شلوار کوتاه با رنگی‌ تابستانی مثل سبز و یک پیراهن با رنگ خنثی مثل سفید ‌ست کنید،استفاده از یک رنگ چشمگیر و شارپ در کل استایلتان کافیست.

 

اگر تا به حال به پوشیدن کفش های کالج فکر نکردید، اکنون بهترین فرصت است، شما همه ی اطلاعات لازم برای انتخاب مناسب ترین کالج را در اختیار دارید،  با مراجعه به  فروشگاه اینترنتی بیست مارت از مجموعه کفش های تخت مردانه و کالج های  برند های معتبر ما دیدن کنید. 

©2021 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ