استایل کژوال


رویا به خوی
1398/10/14
13:54
دیدگاه 0
124 بازدیداستایل کژوال به معنای احساس آرامش و راحتی میباشد بدون اینکه شبیه شخصی شوید که فراموش کرده لباس های خود را تغییر دهد. این استایل در دسته بندی لباس ها یک قدم پایین تر از استایل نیمه رسمی قرار دارد.

 

کد لباس گاها یک شانس برای آقایان می باشد که بتوانند حس خود را نسبت به سلیقه و سبک شخصی خود بیان کنند. در این نوع استایل به جای تمرکز روی لباس و تشریفات میتوانید به ایجاد تعادل بین راحتی و سبک خود که یک راه کاربردی برای شیک تر به نظر رسیدن است فکر کنید.

 

برای داشتن یک استایل کژوال فقط لازم است سری به کمد لباس های خود زده و به جای تمرکز روی لباس های تشریفاتی، کاربردی ترین و راحت ترین لباس های خود را انتخاب کنید. آقایان می توانند از شلوار جین با برش های فیت، شلوارک، پیراهن های بدون یقه، تی شرت و جلیقه برای این نوع استایل استفاده کنند. حتی میتوانید پیراهن آستین بلند رسمی را با شلوار کوتاه ست کنید اما از ست کردن تی شرت و شلوارک بپرهیزید.همچنین میتوانید از شلوارهای غیر رسمی همراه با کت اسپرت استفاده کنید اما هرگز از کروات استفاده نکنید.میتوانید از پیراهن آستین بلند با شلوارک و کفش مجلسی یا اسپرت استفاده کنید

©2020 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ