شال گردن را فراموش نکنید..


یاسمن اسدی
1398/08/30
10:32
دیدگاه 0
192 بازدیدیکی از متنوع ترین و پرکاربرد ترین اکسسوری ها در صنعت مد شال گردن می باشد. که علاوه بر گرم نگه داشتن گردن و قفسه سینه، بر روی استایل افراد هم تاثیر دارد.

یکی از ویژگی های جذاب پاییز و زمستان انتخاب لباس های متنوع است، شما می توانید پالتوها و بارانی های رنگارنگ را همراه با چکمه، کلاه، دستکش‌ و شال گردن برای استایل خود انتخاب کنید و اگر بدانید چه شال گردنی بپوشید، مطمئن باشید همیشه جذاب به نظر خواهید رسید .

 

در هنگام استفاده از شال گردن، بهتر است نکاتی را رعایت کنید :

 

1. به جنس و الیاف به کار رفته در شال گردن دقت کنید.

از آنجا که ممکن است شما با شال گردن، دهان و بینی خود را بپوشانید، باید حواستان باشد که به جنس آن حساسیت یا آلرژی نداشته باشید. در فصل پاییز می توانید از شال گردن های نازکی مثل شال های ابریشمی استفاده کنید اما در زمستان که هوا سردتر است، می توانید شال گردنتان را از جنس پشم، خز و یا کشمیر تهیه کنید.

 

 2. رنگ شال گردن را به گونه ای انتخاب کنید که به راحتی با لباس هایتان سِت شود.

برای مثال یکی از مناسب ترین رنگ ها برای شال گردن، خاکستری است که می توان آن را در استایل های مختلف استفاده کرد. اگر پالتو یا کت شما طرحدار است یا دوخت پیچیده ای دارد، بهتر است از شال گردنی ساده و بدون نقش و نگار استفاده کنید. اما اگر استایلتان ساده است و در دوخت لباس‌هایتان از هیچ طرحی استفاده نشده است، می‌توانید از شال گردن های رنگی جذاب و نقش دار بهره بگیرید.

 

3. روش بستن شال گردن

روش بستن شال گردن نکته ی مهمی است که باید به آن توجه شود برای مثال می توانید شال را از وسط تا کنید، دور گردن بیندازید، سپس انتهای شال گردن را از میان لایه وسطی رد کنید، که این مدل استایل آقایان را جذاب تر می کند .

 

4. رنگ و فرم صورت شما در انتخاب شال گردن دخیل است.

اگر صورتی گرد دارید بهتر است شال گردنی با بافتی ساده انتخاب کنید، اگر موهای روشن و پوستی سفید دارید، شال گردن هایی با رنگ های شاد و تیره را به شما پیشنهاد می کنیم، اما اگر سبزه هستید و رنگ شال گردنتان روشن باشد، صورت شما جلوه بیشتری پیدا خواهد کرد .

©2020 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ