در فصل سرما شیک بپوشید!


راحله خیرآبادی
1398/08/27
13:05
دیدگاه 0
502 بازدیدلباس های گرمتان را برای فصل سرما آماده کنید به زودی هوا سردتر شده و شما مجبور خواهید شد لباس های مناسب زمستان را انتخاب کنید. توجه کنید که اگر لباس های یک برند با سلیقه شما متناسب است احتمالا تمام مجموعه های آینده آن برند هم مناسب شما است پس به آن وفادار بمانید.

 

پاییز را با پیراهن گلدار خود تزیین کنید:

کار ساده ای است لباس های خود را پاییزی کنید, لباس های تابستانی خود را جمع نکنید, اگر یک پیراهن گلدار در طول تابستان همراهتان بوده می توانید به آن حال و هوای شاد بدهید, یک کت بلند جذاب یا بارانی پوشیده و همینطور می توانید یک بوت بلند زنانه را به ست خود اضافه کنید.

 

رویایی ترین رنگ هارا خودتان درست کنید:

اگر بخواهید از لباس بافتنی استفاده کنید جالب است که بدانید، لباس های بافتنی هر چه قدیمی تر شوند شیک تر و ارزشمند تر می شوند, سالهاست که طرح و نقش روی لباس ها همان طرح هایی ست که از قدیم مد شده است، طرهایی مثل دانه های برف, کوه و گوزن طرح های ست که از طبیعت الهام گرفته است.

زرد روشن, قرمز, آبی کاربنی هر کدام به تنهایی جلوه خودشان را دارند اما وقتی کنار یکدیگر قرار بگیرند رویایی ترین رنگ ها را به وجود می آورند.

 

خیلی ساده خاص تر بشوید:

یکی از زیباترین مدهای زنانه پاییز می تواند طرح های پلنگی باشد. این طرح ها از دل طبیعت الهام گرفته است. استایل پاییز خود را با یک دامن پلنگی و شومیز سفید با نیم بوت طرح پوست حیوانات جذاب کنید. این بار به جای لباس ساده کلاسیک در پوشیدن لباس پلنگی دچار تردید نشوید, اما با ترکیب درست می توان لباس پلنگی را روز مره استفاده کرد.

ساده ترین راه برای استفاده از طرح پلنگی در لباس های زنانه، اکسسوری های پلنگی مثل عینک, کیف, کمربند, کفش می باشد. 

©2020 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ