انتخاب کتانی


کیمیا بیات
1398/06/20
10:55
دیدگاه 0
1174 بازدیدکتانی استیتمنت

 

این کتانی های جسور و رنگی، زمانی به چشم می آیند که برای تکمیل یک استایل کاملا خنثی استفاده شوند. هنگام استفاده از این نوع کفش ها،  استایل خود را مینیمال نگه دارید

 

کتانی های ساق دار

 

در ذهن بعضی از ما کتانی های ساق دار تنها مناسب فصل پاییز و زمستان هستند،درصورتی که استفاده از این مدل کفش ها تا جای که باعث ناراحتی پاهایتان نشوند،در فصل های گرم تر سال،هیچ منافاتی ندارد؛اتفاقا این ترند مارا به استفاده از آنها تشویق میکند.

کتانی های ساق دار که به همراه جوراب های بلند پوشیده می شوند، با شلوار های جین استایلی فوق العاده را درست می کنند

 

 

 

 

کتانی های سفید

 

باتوجه به کارایی های بی شمار این رنگ کتانی در استایل های مختلف از یک دورهمی کوچک با دوستان در یک کافه گرفته تا قرار های کاری دیدن آن در لیست پیش بینی شده ترندی ترین کتانی های سال دلگرممان میکند.اگر به سختی کفش های خود را تمیز نگه می دارید،هنگام خرید حتما به جنس کفش و همچنین بند هایش دقت کنید

 

کتانی های ست شده با لباس

 

به احتمال زیاد راجع به فاجعه ست کردن کیف و کفش و اینکه هرگز نباید آن را انجام بدهیم،شنیده اید و حتما این را هم شنیده اید که باور قدیمی ای که بیشترمان به خوش پوش بودن داشته ایم،استفاده از یک رنگ خنثی و در ادامه استفاده از یک رنگ در چند آیتم لباس،کاملا بی پایه بوده و حتی در بعضی مواقع تنها ما را به بد تیپ بودن  سوق می دهند!

اما بااین ترند کتانی زنانه جدید که توسط سوزی لو در شو کوتور امسال دیده شد، می توانید کودک درون خود را کمی آزاد بگذارید و پترن پیراهن و کفشتان را به یاد روز های کودکی با هم ست کنید!

 

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ