ویژه بهار و تابستان


کیمیا بیات
1398/02/02
15:53
دیدگاه 0
1172 بازدیدویژه بهار و تابستان

درفصل های بهار و تابستان همانند خود فصل ها که طبیعت رنگ های متنوع و زیبایی را به خود می گیرد، در استفاده از لباس های خود از رنگ ها الهام گرفته و لباس های رنگارنگی که باعث شاداب تر و زیبا تر به نظر رسیدنتان می شود را بپوشید.

 

صندل

 

استفاده از صندل ها جلوه تابستانی زیبایی را به شما می بخشد و درخشش خاصی را به استایلتان اضافه می کند.  صندل هایتان را می توانید به راحتی با شلوار جین ست کنید. توجه داشته باشید بنا به محیطی که قرار است بروید نوع صندلتان را انتخاب کنید، صندل های تخت اسپرت برای کاربرد روزانه مناسب هستند اما این بدین معنا نیست که حتما در استایل های اسپرت باید از صندل های تخت اسفاده کنید بلکه می توانید صندل های لژدار پاشنه دار نیز بپوشید.

 

 

کیف

 

کیف هایی که امسال در تابستان و بهار استفاده می شوند مدل های حصیری و یا سبدی با تزئینات ریشه دار هستند و به استایل شما زیبایی فصل را می بخشد.

 

 

 

 

شلوار

 

سال 2018 میلادی تغییری در دنیای مد به وجود آمد و شلوارهای پاچه گشاد خیلی محبوب و رایج شدند و خانم ها متوجه شدند که می توانند بدون تحمل شلوارهای خیلی جذب همچنان زیبا و خوش پوش باشند. جدا از این که شلوارهای راسته و گشاد برای فصول گرم راحت، خنک و مناسب هستند، قابلیت استفاده در استایل های رسمی و همچنین اسپرت را دارند.

 

در این قسمت نکات مهم برای پوشیدن این نوع شلوارها برای شما ارایه شده است :

  • این مدل شلوارها با مانتوهای آزاد به راحتی هماهنگ می شوند.
  • هم خانم های کوتاه قد و هم بلند‌ قد می توانند به راحتی این شلوارهارو بپوشند. برای هر دو گروه علی الخصوص قد کوتاهان پیشنهاد می شود تاپ یا بلوز را داخل شلوار قرار دهند.
  • قدکوتاه‌ها بهتراست رنگ شلوار را هم رنگ با  لباس انتخاب کنند و  یا از پارچه‌های با راه‌ راه عمودی استفاده کنند، ترجیحاً اندازه شلوار تا حدود‌های مچ پا باشد .
  • قدبلندها ،می توانند شلوار را با هر اندازه و قدی استفاده کنند اما توجه داشته باشند، کفشی که انتخاب می کنند به اندازه‌ای باشه که  از کشیده شدن شلوار بر روی زمین جلوگیری کند.

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ