استایل زمستان


کیمیا بیات
1397/10/13
11:45
دیدگاه 0
414 بازدیدبا شروع فصل زمستان باید تغیری در پوشش خود ایجاد کنیم، در این مقاله چند نکته در انتخاب پوشاک زمستانی برای شما ارایه شده است :

ما می توانیم در این فصل از نیم بوت که در زیبایی بخشیدن به استایل زمستانی ما تاثیر دارد استفاده کنیم. توجه داشته باشید که برای پوشیدن نیم بوت ها می توانیم بسیار خلاقیت داشته باشیم، در اینجا با چند روش از ست کردن نیم بوت ها آشنا شویم.

نیم بوت ها را می توانیم با شلوار های رنگی بپوشیم  و با این کار کمی به استایل خود رنگ دهیم، این کار موجب می شود زیباتر به نظر برسیم.
ترکیب جوراب ها با نیم بوت ها که امسال بسیار طرفدار دارد می تواند شما را در داشتن استایل اسپرت و رسمی کمک کند، برای انتخاب جوراب از رنگ های خنثی استفاده کنید تا زیاد با رنگ پوستتان تضاد نداشته باشد،  زیرا اختلاف رنگ بالا بین رنگ پوست و جوراب یک مرز ایجاد می کند که باعث کوتاه به نظر آمدن قدتان می شود.
به طور معمول می توانید دامن های جذب را با نیم بوت ست کنید؛ زیرا ممکن است دامن در ترکیب با نیم بوت، پاهایتان را کوتاه تر نشان دهد. اما دامن جذب کوتاه، شما را از این چالش نجات می دهد. در هنگام ست کردن دامن جذب از نیم بوت هایی به رنگ خنثی استفاده کنید. نیم بوت های تیره تر، توجه دیگران را به سمت پایین جلب کرده و باعث می شود استایل شما رسمی به نظر برسد. در عین حال، پوشیدن یک نیم بوت روشن تر به رنگ خنثی، پاهای شما را بلندتر نشان داده و تعادل استایل را حفظ می کند

 

 

 

 

یکی دیگر از مواردی که بسیار در استایل شما تاثیر گزار می باشد استفاده از لوازم جانبی در پوششتان می باشد در این فصل سعی کنید از لوازم جانبی با اندازه های بزرگتری استفاده کنید تا در برابر زیاد شدن پوششتان در سرما به چشم آید،  برای مثال استفاده از گوشواره ای بلند از زیر روسری و شال گردنتان مشخص باشد.

استفاده از سنجاق سینه برروی پالتو و لباس های شما نیز باعث شیک تر شدن و منحصر به فرد تر شدن استایلتان می شود

هر استایلی در زمستان به یک شلوار مناسب نیاز دارد اما شلوار جین تنها انتخاب شما نیست. شما می‌توانید برای داشتن استایلی شیک و متفاوت در فصل زمستان سراغ گزینه‌های دیگری هم بروید که زیبایی و تنوع بیشتری دارند و با استایل متفاوت شما هماهنگ ‌تر هستند. شلوارهای طرح ‌دار و شلوارهایی که از  پارچه‌های بافت دار و براق و متالیک تهیه می‌شوند یکی از این گزینه‌ها هستند که اتفاقا جزء  ترندهای امسال هم شناخته می‌شوند. این شلوارها حالت مجلسی و شیکی دارند که می‌توانند جایگزین شلوار جین و شلوار مشکی ساده شوند و با قرار گرفتن به عنوان نقطه کانونی تیپ شما، زیبایی و جلوه خاصی به آن بدهند.

شما در فصل زمستان هم به کیف نیاز دارید و این کیف نه فقط از نظر کاربردی بلکه از نظر استایل و زیبایی هم در این فصل برای شما اهمیت خواهد داشت. کیف زمستانی نباید دست و پاگیر باشد و همین که کیف پول و موبایل و دستکش‌های زمستانی شما را در خود جای دهد کافی خواهد بود. به همین دلیل یک کیف خیلی کوچک موسوم به کیف میکرو که کمی از کیف پول بزرگ‌تر است می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگراین کیف رنگ‌های متنوع و شادی هم داشته باشد بسیار بهتر خواهد بود و در صورتی که لباس‌های اصلی شما ساده باشد رنگ و زیبایی خاصی به آن اضافه خواهد کرد.

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ