سیسلی برند مدرن ایتالیایی


کیمیا بیات
1397/10/03
12:43
دیدگاه 0
1014 بازدیدبیست مارت نمایندگی رسمی سیسلی SISLEY در ایران می باشد که امکان خرید اینترنتی پوشاک و لباس این برند را مهیا نموده است. سیسلی با کلکسیونی از محصولات جین در سال 1968 متولد و بعدها تبدیل به یک مرکز خلاق در زمینه مد و طراحی مدرن شد. این برند ایتالیایی در هر فصل کلکسیونی از لباس های مردانه و زنانه را برای کسانی که خواستار سبک های جدید و به روز هستند عرضه می کند. کلکسیون های سیسلی شامل  لباس های راحت و اسپرت و همچنین رسمی و شیک است و برای هر لحظه ای از روز و نیازهای گوناگون سبک های آینده را از سراسر دنیا تلفیق کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. لباس

 

های سیسلی با دقت تمام در جزئیات، رنگ ها، پارچه ها و ترکیب سبک ها تولید و توسط 850 مرکز فروش در اقصی نقاط دنیا عرضه می شوند.
برند سیسلی که با کلکسیونی از پوشاک کتان در سال 1968 افتتاح شد، بعد ها به عنوان خانه ی طراحی و تولید مد مشهور شد، این برند ایتالیایی در هر فصل مد ها و پوشاک جدید آقایان و بانوان را برای افرادی که خواهان فرم، استایل های جدید و هیجان انگیز هستند عرضه می کند. سیسلی دارای مجموعه ی مدرنی از اکسسوری، رنگ ها و پارچه ها می باشد که از ترکیب آن ها فرم ها و سبک های جدیدی را ارایه داده است، بدون هیچ اغراقی محصولات سیسلی در 850  نقطه در سر تا سر جهان عرضه می شود.

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ