معرفی رنگ سال 2019


ملیحه مختاری
1397/09/17
16:35
دیدگاه 0
910 بازدید**رنگ ها دارای قدرتی هستند که مستقیما بر روح افراد اثر می گذارند **

 

پنتون

موسسه پنتون یک شرکت مشاوره ای است که رنگ جهانی هر سال را انتخاب و معرفی می کند و شرکت ها را در انتخاب رنگ سازمانی و منحصر به فرد برندهای خود و توسعه بخشیدن به فروش محصولاتشان راهنمایی می کند، همین امر باعث شده است که این شرکت در سراسر جهان به عنوان منبع اطلاعات رنگ شناخته شود. در حال حاضر شرکت پنتون مرجع غیر رسمی معرفی و انتخاب رنگ سال می باشد.

 

رنگ سال 2019

کمپانی پنتون، همچون دوره های گذشته در ماه آخر سال میلادی رنگ سال را اعلام نمود. بر طبق اعلام این شرکت، رنگ زنده مرجانی 16-1546 به عنوان رنگ سال 2019 میلادی معرفی شد. رنگ مرجانی زنده، انتقال دهنده طراوت، پویایی و انرژی های موجود در طبیعت است. البته به گفته برخی افراد شاید دلیل انتخاب این رنگ جلب توجه افراد به جزایر مرجانی است، که محل زندگی بسیاری از موجودات دریایی می باشد.

 

دلیل انتخاب

شرکت پنتون اعلام کرد: در واکنش به رشد فزاینده استفاده از تکنولوژی و شبکه های اجتماعی در زندگی روز مره، ما به دنبال روش هایی برای ایجاد ارتباد گرم و صمیمی بین افراد هستیم. گرم و فعال بودن از خصوصیت این رنگ است که ناخودآگاه انسان ها را به انجام  فعالیت های با نشاط و اجتماعی ترغیب می کند. رنگ مرجانی زنده نمادی از قدرت، پویایی و گرمای مرجان های زیر دریا می باشد، انتخاب این رنگ نشان دهنده آن است که جهان امروز نیازمند داشتن صمیمیت، نشاط و احساس خوب است.

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ