آقایان بدانند !


کیمیا بیات
1397/07/10
15:16
دیدگاه 0
442 بازدیدآقایان باید بدانند

 

نکاتی که آقایان می بایست در مورد استایل رسمی خود بدانند و می توانند از این نکات در مصاحبه های شغلی خود نیز استفاده کنند :

 

در نظر داشته باشید که حتی در لباس رسمی خود هم باید احساس راحتی داشته باشید تا لباستان به شما اعتماد به نقس بدهد، شما می توانید لباس ساده خود را با اضافه کردن یک المان خارجی رسمی تر کنید به طور مثال استفاده از کت ساده که در روزمره از آن استفاده می کنید همراه با یک کروات ساده و شیک می تواند شما را رسمی کند.

 

هنگام انتخاب پیراهن، یک طرح و رنگ اولیه را در ذهن داشته باشید، سعی کنید چندین رنگ را با هم برای استایل رسمی ترکیب نکنید و دقت کنید که حتما رنگ ها با یکدیگر همخوانی دارند به عنوان مثال اگر یک کت پر رنگ دارید پیراهن زیرش را از همان رنگ با سایه کمرنگ استفاده کنید و یا برعکس.

 

کفش هایتان را همیشه تمیز نگه دارید به طوری که بدرخشند.  برای رنگ کفش استایل رسمی، رنگ مشکی بهترین گزینه است و در کنارش رنگ قهوه ای و سر مه ای نیز کاربرد دارند و حالت رسمی تری نسبت به بقیه رنگ ها دارند.

 

از لوازم جانبی ساده تری استفاده کنید ساعت  لازمه استایل رسمی  و نشان دهند شخصیت شما است پس حتما  در دست داشته باشید  و سعی کنید کمربند ساده استفاده کنید.

 

داشتن یک استایل رسمی، علاوه بر لباس های شیک و آراسته به چهره و ظاهر پیراسته نیز احتیاج دارد، پس به خاطر داشته باشید موهای خود را حتما پیرایش کنید و ناخن های خود را کوتاه نگه دارید و بسیار تمیز و آراسته باشید چون تمیزی یکی از شاخصه های جذاب بودن می باشد.

 

لباس های خود را اتو کشیده نگه داری کنید و زمانی که لباسی را می پوشید حتما به خاطر داشته باشید که صاف واتو شده باشد.

 

خوب است بدانید لباس پوشیدن شما می تواند بعد از چند دقیقه عادی شود اما چیزی که باعث تشدید و اثر گذاری شما می شود استفاده از عطر می باشد و بوی خوبی که از خود پخش می کنید.

 

در ادامه ویدئویی از چندین ترفند که مورد استفاده روزانه آقایان قرار می گیرد ارایه شده است :

 

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ