همرنگ پاییز


ملیحه مختاری
1397/07/03
15:28
دیدگاه 0
749 بازدیدبا وجود این که شما می توانید هر رنگی را که مورد پسندتان است در هر زمانی بپوشید، اما این واقعیت که بعضی از رنگ ها فقط برای پوشیدن در فصول خاصی مناسب هستند بر کسی پوشیده نیست. برای مثال صورتی روشن، فیروزه ای و سفید برای استفاده در فصل تابستان مناسب هستند و رنگ های ملایم تر و تیره تر بهترین رنگ ها برای استفاده در فصل پاییز هستند. در حقیقت ما می توانیم ثابت کنیم که پاییز مجموعه ای از بهترین طیف رنگ ها را برای پوشیدن به شما پیشنهاد می دهد.

ما در این مقاله لیستی از رنگ های مناسب برای پوشیدن در فصل پاییز را برای شما آماده کرده ایم.

 

مارسلا

این رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در فصل پاییز و زمستان است، زیرا شما قطعا در این فصول این رنگ را در طبیعت اطراف خود خواهید دید.

مارسلا در حقیقت ترکیبی از رنگ های قرمز و قهوه ای می باشد و رنگ آن شبیه بلوط می باشد. مارسلا یک رنگ جذاب و چشمگیر است که استایل هر شخصی را زیباتر می کند، شما می توانید پیراهن و یا مانتو به رنگ مارسلا را با لگینگ، بوت و یک بافت در روزهای سرد پاییز بپوشید.

 

خردلی

این رنگ یکی از رنگ های ملایم، راحت و گرم است که احساس خوبی را به شما خواهد داد. ترکیب این رنگ پیراهن و یا مانتو با شلوار و یا بلوز بافت شکلاتی و شال های گرم پاییزه عالی خواهد شد.

 

قهوه ای روشن

این رنگ یک رنگ کلاسیک پاییزه می باشد. نکته جالب این است که شما می توانید تمام لباس های خود از پیراهن تا بوت خود را از این رنگ انتخاب کرده و زیبا و منحصر به فرد به نظر برسید.

 

سبز زیتونی

یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده در فصل پاییز می باشد. شما می توانید این رنگ را به هر صورتی که دوست دارید با سایر رنگ ها از جمله آبی کاربنی ست کنید.

 

 

آبی و خاکستری

رنگ پیشنهادی دیگر که تداعی کننده رنگ آسمان در هوای طوفانی و بارانی می باشد  ترکیب آبی و خاکستری است، ست این رنگ با یک پالتوی پوست، فوق العاده زیبا و جذاب به نظر می رسد.

 

سبز آبی

این رنگ آرامش دهنده و زیباست. پوشیدن ژاکت سبز آبی برای فصل پاییز انتخاب خوبی است.

 

صورتی

اگر از رنگ های الهام گرفته از زمین و طبیعت خسته شده اید می توانید از رنگ صورتی استفاده کنید، شاید در ابتدا این رنگ فصل بهار و تابستان را در ذهن شما تداعی کند اما توجه داشته باشید سایه های ملایم و کمرنگ آن برای استفاده در ماه های اکتبر و نوامبر عالی هستند.

 

بنفش

اگر خواستار پوشیدن رنگ های روشن تر هستید، رنگ بنفش را انتخاب کنید این رنگ حتی در فصل پاییز در میان برگ درختان نیز دیده می شود.

 

نارنجی

رنگ پیشنهادی دیگر که هماهنگ با رنگ  برگ های پاییز است نارنجی می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که از این رنگ در لباس های بالاتنه خود استفاده کنید.

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ