انتخاب یک لباس رویایی!


شیوا احمدی
1397/05/09
15:07
دیدگاه 0
1344 بازدیدیکی از زیباترین روزهای زندگی یک زوج، روز عروسی آنها می باشد، که برای هر چه بهتر برگزار شدن آن می کوشند، از انتخاب سالن با امکانات مناسب تا لباس عروس مجلل و زیبا که آن جشن را به یک روز به یاد ماندنی تبدیل کند. پیدا کردن لباس عروس رویاییتان می تواند استرس زا باشد،  به دلیل آنکه هیچ تجربه ای از قبل در مورد آن نداشته اید و همچنین می تواند یکی از گران قیمت ترین لباسهایی باشد که خانم ها برای یک روز از زندگیشان تهیه می کنند، فکر کردن به این موضوعات باعث می شود که فشار بیشتری را بر روی خود احساس کنید.

 

در ابتدا روش قدیمی انتخاب از ژورنال ها و مجلات را فراموش کنید و دنبال مدل های جدید از طریق فروشگاه های اینترنتی باشید، همچنین می توانید جدید ترین مدل های لباس سلبریتی ها را نیز جستجو و از تمام مدل هایی که به نظرتان مناسب است لیست تهیه کرده تا راحت تر بتوانید در زمان مراجعه به فروشگاه مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. وقت خود را در فروشگاه هایی که با سبک و مبلغی که برای لباستان در نظر گرفتین همخوانی ندارد تلف نکنید.

 

 

 بعد از انتخاب مدل ها، نوبت به پرو آنها در فروشگاه های مورد نظر می رسد. کمک از مشاوران و طراحان لباس عروس، داشتن ذهنی باز و خلاقانه و پوشیدن آنها می تواند شما را در انتخاب یک لباس عروس مناسب و زیبا یاری کند. لباس های عروس معمولا دو سایز از لباس های معمولی شما بزرگتر هستند، در نتیجه پس از انتخاب لباس و پرو آن توسط طراح آن و یا مشاور لباس تنظیمات آن صورت می گیرد. اگر قصد کاهش وزن برای روز عروسی را دارید بهتر است قبل از آن لباس خود را تهیه کنید، زیرا کوچک کردن سایز لباس بسیار راحتتر از زمانی است که بعد از خرید آن افزایش وزن داشته باشید.

 

اگر قصد این را دارید که لباستان توسط یک خیاط ماهر دوخته شود، این را در نظر داشته باشید که دوخت بعضی از مدل ها ممکن است بین چهار تا هشت ماه زمان ببرد ولی همچنان پس از تولید آن نیز نیاز به تغییر خواهد داشت در نتیجه زمان بندی در این مرحله بسیار مهم می باشد. نکته مهم قبل از تمامی این مراحل مشخص شدن سبک عروسی است، یک عروسی مجلل و رسمی و یا یک عروسی کوچک و خودمانی. همیشه رنگ و تم های مراسم را باید در نظر داشته باشید که در نهایت لباستان باید با نوع مراسم همخوانی داشته باشد.

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ