استایل رسمی با جین!


ملیحه مختاری
1397/04/31
11:12
دیدگاه 0
1231 بازدیددر ابتدا از کت های اسپرت به عنوان کت مردان ثروتمند نام برده می شد، این کت ها توسط آقایانی که دارای حسابهای سنگین بانکی و در سن حدود 20 سالگی بودند، خریده می شد. در حقیقت این آقایان برای داشتن استایل راحت تر و همچنین شرکت در رویدادهای ورزشی و تفریحی به خرید این نوع کت ها علاقه مند شدند. پس از گذشت صدها سال از آن زمان، هنوز هم کت اسپرت در استایل آقایان امروزی جایگاه خود را دارد و یکی از زیباترین و بهترین مکمل ها برای آن، شلوارهای جین می باشد.

 

 در این مقاله اصول ست کردن کت اسپرت با شلوار جین برای شما توضیح داده خواهد شد.

 

جین مناسب کت اسپرت مشکی

رایج ترین روش برای پوشیدن شلوار جین با کت اسپرت مشکی، انتخاب و خرید یک شلوار جین مشکی کلاسیک با استایل جذب و یا خیلی جذب می باشد. این یک استایل ترکیبی است که برای هر دو موقعیت رسمی و مهمانی مناسب است. انتخاب شلوار جین مشکی دست شما را در انتخاب هر رنگ پیراهن و کتی باز خواهد گذاشت، در حقیقت با انتخاب این نوع استایل، شما برای انتخاب لباس های خود با هر بافت و رنگی محدود نخواهید شد.

 

جین آبی رنگ با کت اسپرت

ترکیب شلوار جین آبی رنگ به همراه یک کت اسپرت همیشه یک استایل کلاسیک و رایج بوده است، همچنین لازم به ذکر است که این جین با هر کت و هر رنگی (به جز رنگ آبی) هماهنگ می شود. این استایل اسپرت و زیبا برای حضور در شلوغی های روز مناسب است. این استایل حتی برای حضور در قرارهای دوستانه بعد از محل کار نیز مناسب است، منظور ما این است که اگر شما کت اسپرت را با شلوار جین پوشیدید می توانید با خیال راحت در هر موقعیت و مکانی حضور پیدا کنید.

 

 

جین طوسی رنگ با کت اسپرت

اگر پوشیدن جین مشکی و آبی را برای فانتزی و زیباتر نشان دادن استایل خود دوست ندارید، به دنبال یک جین با سایه هایی از رنگ طوسی برای استایل خود باشید. این ترکیب به خصوص برای استفاده در فصل پاییز و زمستان مناسب است، جین طوسی به راحتی با هر رنگی از کت اسپرت هماهنگ می شود. پیشنهاد طراحان این است که جین طوسی رنگ را با رنگ های تیره خنثی مانند مشکی، سورمه ای و یا مدل های چاپی از کت اسپرت ست کنید.

با وجود اینکه استایل تک رنگ برای بعضی مواقع مناسب است، اما دقت کنید از پوشیدن شلوار جین طوسی به همراه کت اسپرت طوسی رنگ خودداری کنید.

 

جین مناسب کت های اسپرت رنگی

شما مجبور به پوشیدن کت های مشکی و طوسی رنگ نیستید، چرا که رنگ های روشن باعث متفاوت دیده شدن شما می شود، توجه داشته باشید برای فصل تابستان می توانید به دنبال رنگ های روشن و پاستلی (آبی و صورتی روشن) باشید و برای زمستان از پارچه های طرح دار، بافت دار و با سایه های تیره رنگ استفاده کنید. توجه داشته باشید جینی که برای پوشیدن با کت اسپرت رنگی انتخاب می کنید، زاپ دار و با طرح های عجیب و غریب نباشید، زیرا انتخاب یک جین با جزئیات و زاپ زیاد باعث اذیت شدن چشمان مخاطب شما و خدشه دار شدن استایلتان می شود، برای داشتن استایل آراسته و کمی یکنواخت می توانید از ترکیب جین آبی رنگ و پیراهن سفید رنگ استفاده کنید.

اگر کت اسپرت شما رنگ روشن می باشد، می توانید با ست کردن آن با جین های راسته و جذب یک استایل تابستانی مناسب بسازید.

 

جین آبی روشن و کت اسپرت

زمانی که آبی خیلی ملایم و روشن پوشیده اید گزینه های انتخابی شما برای پوشیدن و ست کردن با آن بسیار گسترده است، برای ست کردن با این نوع جین به دنبال کت هایی با رنگ های خنثی تیره مانند سورمه ای و سیاه برای آراسته نشان دادن استایل خود باشید.

 

 

کت مناسب جین های تیره

ست کردن جین تیره با کت های اسپرت به خصوص سایه های رنگ خنثی آن بسیار آسان است، به علاوه جین تیره  باعث می شود شما یک استایل آراسته و زیبا داشته باشید و برای استفاده از صبح تا شب مناسب است.

پوشیدن شلوارهای جین تیره و کت اسپرت مشکی براق به همراه پیراهن سفید کلاسیک یا تیشرت های با طرح های گرافیکی انتخابی مناسب برای داشتن استایل خیابانی و اسپرت است.

 

چگونه متوجه شوید که کت اسپرت متناسب سایز شماست؟

آستین کت باید همیشه بالای مچ دست قرار بگیرد ودر قسمت دور آرنج اندازه و فیت باشد.
کت ها باید در قسمت کمر الگوی مخروطی و باریک داشته باشند، البته دقت کنید این قسمت خیلی هم جذب نباشد.
طول کت اسپرت نباید بیش تر از چند اینچ از باسن پایین تر باشد.
دقت کنید یقه شما کاملا خوش فرم و درست بایستد، اگر پیراهنی زیر کت خود پوشیده اید باید یقه کت بر روی یقه پیراهنتان قرار بگیرد.
کت باید فیت اندامتان باشد اما منظور از فیت بودن جذب بودن بیش از حد آن نیست.

 

شلوار جینی که با کت می پوشید باید چه فرمی داشته باشد؟

زمانی که با کت اسپرت خود شلوار جین می پوشید توجه داشته باشید که شلوار جین دارای استایل جذب و الگوی باریک باشد.

از پوشیدن شلوارهای جین سنگشور شده و زاپ دار اجتناب کرده و به همراه آن شلوارهای جین تیره و رسمی بپوشید.

دقت کنید تضاد بین کت و شلوار جین شما متعادل و مناسب باشد.

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ