شخصیت شناسی زنان بر اساس لباس


ملیحه مختاری
1397/04/16
12:11
دیدگاه 0
1501 بازدیدجالب است بدانید که لباس های شما زبان گویای شخصیت و رفتارتان هستند و زودتر از خودتان، شما را به دیگران معرفی خواهند کرد، بنابراین بهتر است رازهای نهفته در هر مدل لباسی را بدانید تا با کمک آن ها با دقت بیشتری لباس خریده و در جمع دوستان و اطرافیان خود ظاهر شوید.

 

استایل اسپرت

اگربعد از اتمام زمان باشگاه در خانه نیز به پوشیدن لباس های ورزشی خود ادامه می دهید و یا  به پوشیدن لگینگ های جذب که باعث درشت تر به نظر رسیدن پاهایتان می شود و همچنین پوشیدن کفش راحتی و سبک علاقه دارید، قطعا یک خانم اسپرت پوش و دوستدار ورزش هستید. خانم هایی که طرفدار سبک اسپرت و ورزشی هستند دارای روحیه ای فعال و پر انرژی هستند، آن ها افرادی هستند که فوتبال بازی کردن با کودکان خود را به خرید و کارهای خانه ترجیح می دهند، اگر شما طرفدار سبک و استایل اسپرت و ورزشی هستید، طرفدار و علاقه مند فعالیت های بدنی و ورزشی هستید.

 

ویژگی های شخصیتی

با اعتماد به نفس، خونسرد و آرام، خوش بین، متمرکز، با دقت و دارای روحیه مدیریت و رهبری

 

استایل زنانه

استایل زنانه شامل لباس ها و پیراهن هایی با طرح های گل دار، چین دار، توری، قلب و رنگ های پاستلی مانند صورتی و آبی می باشد، دخترانی با این نوع پوشش افرادی با احساس هستند که طرفدار فیلم ها و رمان های عاشقانه و رمانتیک هستند، او دوست دارد مانند یک خانم با وقار لباس بپوشد و همچنین مانند یک خانم نجیب زاده و با وقار نیز با او رفتار شود.

اگر شما عاشق پیراهن های میهمانی بلند، دامن، کفش های با پاشنه های زیبا و بلند و سرهمی های مدرن می باشید در حقیقت طرفدار سبک زنانه و با ظرافت هستید.

 

ویژگی های شخصیتی

درون گرا، متفکر، دارای دید هنری و زیبایی شناختی

 

 

 

 

استایل ساده و آراسته

این گروه از خانم ها، طرفدار سبک کلاسیک هستند، شما در اکثر مواقع آن ها را در اطراف شهر و و محل زندگیشان، با یک تیشرت و یا پیراهن ساده و جین راسته می بینید، آن ها بیشتر به فرم و دوخت لباس اهمیت می دهند تا ظاهر و جزئیات تزئینی آن ها.

گاهی اوقات به عنوان یک دختر زرنگ و فعال و پر انرژی از او یاد می شود، او دوست دارد تمام وسایل و لباس هایش تمیز، آراسته و ساده باشند و به جای رنگ های روشن استفاده از رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه، خاکستری و بژ را ترجیح می دهد.

ساده بودن این نوع خانم ها به این معنی نیست که او فردی ساده لوح و بی عرضه است. این دسته از خانم ها طرفدار بودن در جمع و مهمانی هستند اما توانایی درخشیدن و خودنمایی در جمع را ندارند، شما معمولا آن ها را در تیشرت و لباس های دارای طرح های گرافیکی، شلوارهای کوتاه و کفش های اسپرت می بینید.

 

ویژگی های شخصیتی

مهربان، خونگرم و اجتماعی، قابل اعتماد و شوخ طبع

 

 

استایل منحصر به فرد (او یک زن است، صدای او را بشنوید)

طرفداران این سبک پوشش از جمله افرادی هستند که دوست دارند خاص و منحصر به فرد باشند. اگر شما طرفدار رنگ روشن و طرح های چاپی هستید و از پوشیدن آن ها هراسی ندارید درحقیقت طرفدار همین سبک هستید. این افراد لباس هایی می پوشند که باعث جذب مخاطبین آن ها می شود، در واقع این بلوزهای خاص و طرح های خیره کننده اعتماد به نفس بالای خانم ها را به اطرافیانشان منتقل می کند.

 

ویژگی های شخصیتی

دارای شخصیت کاریزماتیک و جذاب، مغرور، جسور و با اعتماد به نفس، هنرمند و خوش صحبت

 

استایل روزانه و راحت

طرفدار این سبک، یک فرد غیر قابل پیش بینی است، اگرچه ممکن است که پیگیر جدیدترین اخبار تغییرات مد روز نباشد اما لباس هایش جدید و هیجان انگیز هستند، لباس و مانتوهایی با آستین های ریشه دار و توری و همچنین مدل شیپوری و شلوارهای گشاد از جمله مدل هایی است که علاقه مند به پوشیدن آن هاست. او می تواند تمام لباس و اکسسوری های خود را به طرزی که حتی تصورش را نمی کنید با هم ست کند.

 

ویژگی های شخصیتی

سنت شکن، بی خیال، با انگیزه و با اشتیاق، متفکر و خلاق

 

 

 

 

استایل دارای طرح های خلاقانه

این افرد دارای اطلاعات بالا در زمینه مد و طرفدار سرسخت مد و فشن هستند و لباس و اکسسوری های خود را دوره به دوره مطابق با مد تغییرمی دهند. این فرد همیشه یک انسان خوش پوش و دارای لباس هایی مطابق با آخرین تغییرات مد می باشد که دوستانش همیشه برای داشتن بهترین تیپ و پوشش از  مشاوره های او استفاده می کنند، او می داند که چه لباس هایی باعث جذاب شدن او می شود و چه مدل هایی از پوشاک مطابق با آخرین تغییرات مد جهانی می باشد.

 

ویژگی های شخصیتی

خونگرم و اجتماعی، باهوش، پشتیبان و یک دوست خوب

 

استایل ساده و خانگی

این افراد می توانند کارهای یک مزرعه و یا مراحل ساخت یک ساختمان را مدیریت کنند. پیراهن چهارخانه، چکمه، سرهمی، پیراهن های دکمه دار و کت از جمله علاقه مندی های آن ها در پوشش می باشد. اگر شما عاشق کشور خود هستید و دوست دارید پوشش تان فرهنگ کشورتان را منعکس کند، باید از این نوع لباس ها در کمد خود داشته باشید.

 

ویژگی های شخصیتی

باهوش، دارای تفکر اقتصادی، پر انرژی، مهربان و خوش برخورد

نظر خود را ارسال کنید

©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ