چطور جذاب تر به نظر برسیم!


کیمیا بیات
1397/04/16
11:31
دیدگاه 0
1197 بازدیدلوازم جانبی (accessory)  می تواند پوشش شما را فوق العاده جلوه دهد و باعث اعتبار بیشتری شود.

یادگیری قوانین اساسی برای استفاده درست از لوازم جانبی کمک می کند تا به بهترین نحو از پوشاک و زیورآلات موجود در کمد لباس خود استفاده کنید.

 

 

 

بیشتر مردم احساس می کنند که نمی توان از چندین لوازم جانبی به طور همزمان استفاده کرده اما جالب است بدانید در دنیای مد هیچ محدودیتی برای استفاده چندین لوازم جانبی با هم وجود ندارد، استفاده همزمان جواهرات، روسری، کلاه، عینک و ساعت باعث می شود توجه بیشتری را به سمت خود جلب کنیم، اما در نظر داشته باشید که هر کدام باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند به عنوان مثال شما می توانید کلاه طلایی بزرگ، یک روسری رنگارنگ گرم و یک ساعت طلایی را برای یک ظاهر ساده استفاده کنید. هنگام استفاده از دو گردنبند ،گوشواره یا انگشتر اطمینان حاصل کنید که آنها از لحاظ اندازه و رنگ با هم شباهت داشته باشند.

 

 

 

 

طوری لباس بپوشید که همانند یک ستاره دیده شوید، اگر که یک لباس یقه دار گل دار پوشیده اید لازم نیست از دستمال گردن استفاده کنید بلکه می توانید با یک گردنبد بلند ساده که می درخشد، جذابیت خود را چند برابر کنید.

هنگامی که تصمیم می گیرید زیور آلات و لوازم جانبی را خریداری کنید، مجلات مد و وبلاگ ها را برای برداشت ایده های عالی بررسی کنید.

در مجالس مهم سعی کنید از لوزم جانبی استفاده کنید که بسیار ظریف هستند و با ارزش به نظر می رسند.

از لوازم جانبی فانتزی و جذاب برای یک دیدار دوستانه استفاده کنید.

در مجالس مهم سعی کنید از لوازم جانبی که بسیار ظریف و با ارزش هستند استفاده کنید

نظر خود را ارسال کنید

©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ