همیشه جوان بمانید!


ملیحه مختاری
1397/03/13
10:18
دیدگاه 0
802 بازدیدبیشتر خانم ها از انواع داروها و روش های معمول برای جوان تر نشان دادن خود استفاده می کنند. اما ما به شما خواهیم گفت که می توانید تنها با چند تغییر ساده در لباس های موجود در کمد خود چند سال جوان تر جلوه کنید، دقت کنید که برای این کار نیاز به صرف هزینه بسیار نیست، بلکه با انتخاب رنگ مناسب و رعایت چند نکته ساده می توان به نتیجه مطلوب رسید.

 

استفاده از اکسسوری های جذاب و خاص

از سر کردن روسری رنگ روشن، یک گردنبند و یا گوشواره خاص و زیبا که فقط برای مجالس مهمانی کنار گذاشته اید نهراسید. استفاده از یک عنصر جذاب و چشمگیر می تواند به جوان تر به نظر رسیدن شما کمک کند، البته توجه داشته باشید که از جزئیات تزئینی به مقدار زیاد هم استفاده نکنید.

 

پوست خود را روشن کنید

روشن تر کردن صورت به جوان تر نشان دادن اشخاص کمک می کند. سعی کنید برای تکمیل این زیبایی یک پیراهن با یقه سفید رنگ نیز بپوشید.

 

 

 

 

جین های خود را دور نیاندازید

شما می توانید در بالاتنه و یا پایین تنه خود از جین استفاده کنید و جوان تر به نظر برسید. توجه کنید که جین شما خیلی سنگ شور شده و یا زاپ دار نباشد.

 

رنگ های روشن را به کمد خود وارد کنید

اگر اغلب در پوشش خود از لباس های سیاه و خاکستری استفاده می کنید، باید این عادت خود را کنار بگذارید، منظور ما این نیست که برای خرید لباس های رنگی و طرح دار زیاد هزینه کنید، اما یک آیتم غیر معقول و منحصر به فرد می تواند یکنواختی پوشش شما را از بین ببرد و به جذابیت شما اضافه کند.

 

سایز مناسب خود را بیابید

سایز مناسب خود را پیدا کنید، توجه کنید که لباس های خیلی جذب می تواند باعث شود که چین و چروک های شما بیش تر به چشم بیاید و لباس های راسته و بدون مدل هم  شما را چاق تر و بزرگ تر نشان می دهد.

نظر خود را ارسال کنید

آذردخت
در مورد سن و انتخال پوشش و رنگهای انتخابی بیشتر توضیح بدید.تشکر
1397/04/22
11:02
©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ