7 راهکار برای عضلانی تر به نظر آمدن


حامد میثاقی
1397/03/07
10:05
دیدگاه 0
1436 بازدید 

 

7 راهکار برای عضلانی تر به نظر آمدن 

 

ممکن است شما کمی لاغر و یا چاق باشید ولی در هر صورت دوست دارید که عضلانی به نظر بیایید. مرسوم ترین کار این است که درست غذا بخورید و درست تمرین کنید ولی اگر هم اکنون بخواهید عضلانی تر به نظر بیایید توجه شما را به هفت نکته جلب می کنیم.

 

 

1. بدن خود را روی فرم بیاورید:

اگر لاغر هستید لباس جذب نپوشید زیرا باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. همچنین لباس گشاد هم نپوشید زیرا مثل پسر بچه ای که لباس برادر بزرگتر خود را پوشیده است، به نظر خواهید رسید. 

 

 

2. لباس آستین بلند بپوشید:

برای اینکه عضلانی به نظر بیایید می توانید پیراهن آستین بلند بپوشید. پوشیدن آستین کوتاه در واقع می تواند باعث لاغرتر نشان دادن شما شود مخصوصا زمانی که رنگ تی شرت با رنگ پوستتان در تضاد باشد. آستین بلند این تضاد را می پوشاند، در ضمن در صورتی که خواستید آستین های خود را بالا بزنید آن را تا بالای آرنج خود بالا نزنید بلکه بین آرنج تا مچ دست را تا بزنید.

 

 

3. شانه و سر سینه خود را خوش فرم کنید:

برای اینکار پیراهن هایی که در سر سینه خود جیب دکمه دار و سر شانه دکمه دارد استفاده کنید، این نوع پیراهن ها مناسب استفاده روزمره هستند، ولی برای استفاده رسمی می توانید از انواع کت ها استفاده کنید. همه این ها باعث می شوند که بالا تنه شما عضلانی تر به نظر برسند.

 

 

4. استفاده از زیرپیراهنی در زیر لباس تان:

به این طور که زیر پیراهنی که دقیقا سایزتان است را بپوشید، سپس بلوز آستین بلند و یا پیراهن خود را بپوشید. حتی می توانید بلوز بافت خود را روی پیراهن بپوشید و حتی کت را روی آنها . پس شما می توانید برای عضلانی تر به نظر آمدن از سه یا چهار لایه استفاده کنید، فقط باید دقت کنید که پارچه آنها سبک باشد.

 

 

5. از پارچه ضخیم تر و سنگین تر استفاده کنید:

الیافی مانند جین، پشم و مخمل به دلیل  بافت ضخیم تر و سنگین تر می تواند باعث می شود که سایز و وزن شما بیشتر به نظر آید.

 

 

6. از خط ها استفاده کنید:

لباس هایی با خط های افقی ( راه راه افقی ) می توانن شما را بزرگ تر از آن چیزی که هستید نشان دهند. همچنین این خط های افقی  می توانند در قسمت بالا تنه تاثیر گذاری بیشتری داشته باشند.

 

 

7.استفاده از لباس های یقه دار:

لازم به ذکر است، پیراهن های یقه دار،  پلوشرت ها و بافت های یقه دار نیز می توانند شما را در این قسمت کمک فراوانی کنند.

 

 

علی
عالی بود واقعا همینطوره البته میشد به این موارد لباس روشن هم اضافه کرد چون تیره کوچک تر نشان میده شخص رو یا باید در لباس تیره یک سایز بزرگتر باشه که خیلی فیت نشه .
1397/04/04
01:12
©2020 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ