استایل خودتان را داشته باشید!


شیوا احمدی
1397/03/05
15:32
دیدگاه 0
2279 بازدیدچگونه می توانیم استایلی داشته باشیم که معرف خصوصیات و شخصیت ما باشد؟ حتما باید به روز لباس پوشید و مطابق با مد پیش رفت یا با ساده ترین لباس های کمدمان نیز می توانیم شیک بمانیم و استایل شخصی خود را داشته باشیم؟ اینها سوالات متداولی است که هر فردی از خود می پرسد. این مقاله شاید بتواند کمکی باشد تا سبک و استایل خود را بهتر پیدا کنید.

 

 

در ابتدا برای چند لحظه به خصوصیات خود فکر کنید. با چه کلماتی می توانید خود را توصیف کنید؟ جسور، دمدمی مزاج، روراست و .. این کلمات می تواند به شما کمک کرده تا موضوع کلی و یا احساس سبک خود را تشخیص دهید. سبک یک نوع وسیله ارتباطی و بیان از خود است. ما به وسیله لباس پوشیدنمان اطلاعاتی از خود به اطرافیانمان منتقل می کنیم و خود را معرفی می کنیم. بنابراین می خواهید اطرافیانتان چه خصوصیتی در شما ببیند وقتی به شما نگاه می کنند؟

 

 

چه کسی الهام بخش شماست و چرا؟ این فرد ممکن است یکی از اعضای خانواده، دوست یا حتی فرد مشهوری باشد، که شما آن را به عنوان یک الگوی سبک تعریف کرده، به طور ناخودآگاه او را شیک دیده و بر روی شما تاثیر گذار است.

 

 

به کمد لباس خود خوب نگاه کنید ممکن است بعضی از لباسهایتان را اصلا نپوشیده و بعضی دیگر را بارها و بارها پوشیده باشید. لباس های غیر ضروری را حذف کنید، این بازسازی و اصلاح این امکان را به شما می دهد که بهتر بتوانید سبک خود را پیدا کنید.

 

 

فروشگاهی که بیشتر از آن خرید می کنید، در هنگام خرید اولین آیتمی که شما را جذب می کند، تمام این موارد سبک شما را تحت تاثیر قرار می دهد. شیوه زندگی شما تا حد زیادی سبک شما را تعیین می کند و کمد لباس شما با فعالیت های روزمره شما منطبق است. در نتیجه هنگام خرید سبک خود را به خاطر بسپارید، زیرا باید کمد لباسهایتان واقعیت ها را تداعی کند.

 

 

لباس می تواند به ما کمک کند که فردی که می خواهیم باشیم و احساس اعتماد به نفس بیشتری در نقش جدید داشته باشیم، در نتیجه شما باید همیشه تصویری از سبک خود داشته باشید و اینکه چگونه می خواهید آن را توسعه دهید و با هدف لباس هایتان را خریداری کرده و بپوشید.

نظر خود را ارسال کنید

©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ