پنج اصل مهم برای پوشیدن لباس در فصل گرم


حامد میثاقی
1397/03/01
13:35
دیدگاه 0
998 بازدید 

 

پنج اصل مهم برای پوشیدن لباس در فصل گرم

با نزدیک شدن به فصل گرما بسیاری از افراد تصور می کنند در این هوا فقط می توان تی شرت را به همراه شلوار پوشید. ما در این مقاله به پنج اصل اشاره می کنیم که در این فصل بتوانید کت و شلوار مناسب تهیه کنید.

 

دو اصل مهمی که در ابتدا باید به آن توجه کرد، جنس پارچه ای ست که لباستان از آن تهیه شده است. پارچه هایی با جنس لینن و الیاف نخی گزینه های خوبی هستند زیرا سبک و تنفس پذیر می باشند. برای تشخیص سبک بودن آن فقط کافیست آن را جلوی نور خورشید قرار دهید، اگر نور خورشید از آن عبور کرد نشانه سبک بودن پارچه است. می توانید از این دو اصل مهم برای خرید تمامی لباسهایتان حتی جوراب و کلاه استفاده کنید.

 

اصل سوم محافظت است. یکی از بهترین محافظ ها میتواند کلاه باشد. کلاه می تواند محافظ سر شما در مقابل نور خورشید بوده و همچنین گرما را نیز کنترل کند.

 

اصل چهارم ساختار است. این مورد بیشتر در مورد کت ها صادق است و آن هم در مورد روش ساختن آن می باشد و با توجه به مهندسی ای که در ساختن لباس به کار می رود، می تواند بدن شما را از گرما محافظت کند.

 

اصل پنجم استفاده از رنگ های روشن می باشد. تحقیقات نشان داده که رنگ های روشن گرما را به مراتب کمتر از رنگ های تیره جذب می کنند، پس بهتر است در فصل تابستان بیشتر از رنگ های روشن استفاده نمایید.

 

با رعایت این پنج اصل، بهترین نتیجه راخواهید گرفت.

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ