عطرها، مکمل جذابیت!


شیوا احمدی
1397/03/01
11:26
دیدگاه 0
2248 بازدیدعطرها و ادکلن ها بخشی از زندگی روزانه ما می باشند. یک عطر مناسب می تواند در ظاهر هر کسی تاثیر گذارد. همچنین با یک عطر مناسب می توانید در هر محیطی نظیر جمع های دوستانه و یا حتی جلسه کاری نظر اطرافیانتان را نسبت به خود تغییر دهید.

 

 

 عطر و ادکلن ها دارای طبقات مختلفی می باشند که نسبت به آن ماندگاریشان تعیین می شود.

 

Perfume دارای بیشترین غلظت و در عین حال گرانترین نوع عطر می باشد. غلظت آنها بین %30-20 بوده و از ماندگارترین بوهاست. پرفیوم می تواند برای افرادی که پوست حساسی دارند مناسب باشد، زیرا از الکل کمتری نسبت به سایر عطرها در آنها استفاده شده است.

 

Aau de Perfume با غلظتی بین %20-15 بعد از عطر های perfum از ماندگاری بیشتری برخوردار بوده و قیمت مناسب تری دارند و می توان از آنها به صورت روزانه استفاده کرد.

 

Eau de Toilette غلظتی بین %15-5 دارند. جزوء عطرهای هستند که محبوبیت زیادی دارند و ماندگاری نسبتا خوبی دارند. واژه eau de toilette از اصطلاح فراسوی "faire sa toilette" که به معنای آماده شدن می باشد، گرفته شده است.

 

Eau de Cologne دارای غلظت کمتری نسبت به عطر های دیگر می باشد. این عطر ها غلظتی بین %5-3 را دارا هستند که ماندگاری آنها نیز به همین نسبت کمتر می شود و باید در روز چند بار آن را تمدید کرد.

 

Eau Fraiche با غلظت بین %3-1 پایین تر از عطر و ادکلن های دیگر می باشند. این مدل عطر بیشتر با آب ترکیب شده و در تولید آن کمتر از الکل استفاده می شود.

 

 

و در نهایت  پوست شما عنصر نهایی است و ماندگاری عطرتان را تثبیت می کند. توصیه می شود در قسمت هایی که نبض تان جریان دارد از عطر و ادکلن هایتان استفاده کنید، نقاطی مانند مچ دست، گلو، پشت گوش که حرارت در این قسمت ها باعث پخش بیشتر بوی عطر می شود.

نظر خود را ارسال کنید

azita
کاش برنده آرایشی ام به فروشگاهتون اضافه کنید .
1397/03/02
16:28
©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ