آیا شما هم این مشکل را دارید؟


حامد میثاقی
1397/02/30
14:56
دیدگاه 0
890 بازدید 

همه ما درطول روز ممکن است به جاهایی برویم که نیاز باشد از لباس های رسمی استفاده کنیم. در بعضی موارد ممکن است پیراهن شما باعث شود استایلتان بد جلوه داده شود. در این مقاله نکاتی آورده شده که همیشه مرتب بوده و جذاب به نظر برسید.

 

در ابتدا می توانیم اینگونه شروع کنیم، از شر پارچه های اضافه ای که در پیراهن های بزرگترتان است توسط یک خیاط ماهر خلاص شوید و همچنین زمانی که پیراهنی را خریداری می کنید حتما باید هشت سانتی متر پایینتر از کمربندتان باشد. در آخر به این نکته توجه داشته باشید زمانی که پیراهنی را می پوشید دکمه های پیراهن، سگک و زیپ در یک راستا قرار بگیرد. رعایت این موارد باعث می شود که پیراهنتان همیشه مرتب به نظر برسد.

 

حال می رویم سراغ متد های اصلی:

متد اول همان تای ابتدایی است که به صورت معمولی پیراهن داخل شلوار قرار داده می شود. این روش به درد کسانی می خورد که بدن خوش فرمی دارند و پیراهن دقیقا اندازه آنها می باشد، ولی برای بسیاری از افراد دیگر بهتر است متد های دیگر را نیز امتحان کنند.

 

 متد دوم متد نظامی نام دارد. در این روش پارچه اضافه در دو طرف ( کناره ها ) را با انگشت شصت و اشاره تان، تا جایی که ظاهر آن برایتان راضی کننده باشد تا کنید و داخل شلوارتان بگذارید، سپس زیپ و دکمه شلوارتان را ببندید. این متد می تواند برای پیراهن هایی که برایتان بزرگ است بسیار مفید باشد.

 

متد سوم ( تای لباس زیر ) زمانی کاربد دارد که شما متداولا زیر پیراهنی بپوشید. در این روش می توانید زیر پیراهنی خود را داخل لباس زیر قرار داده و سپس پیراهن خود را داخل شلوار قرار دهید. این روش به شما کمک می کند پیراهن داخل شلوار بماند و بیرون نزند.

 

متد چهارم که ماندگاری پیراهن نام دارد روشی است که در پوشش نظامی آمریکا استفاده می شود و تمام نیروها موظف به اجرای آن می باشند و مناسب کسانی است که نیاز دارند بسیار منظم دیده شوند. این روش با ساسپندر ( بند شلوار ) انجام می شود و نیاز به دو عدد ساسپندر داریم که در آن قسمت دوتایی آن به پیراهن وصل می شود و قسمت تکی آن به جوراب و این باعث می شود که پیراهن شما بسیار خوب نگه داشته شود و دیگر مهم نیست که چه کاری انجام می دهید و وقتی که شلوارتان را به پا می کنید آنها دیگر معلوم نیستند. همانطور که در فیلم مشخص است پیراهنتان بسیار منظم بنظر می آید.

 

به یاد داشته باشید با استفاده این روش ها بهترین خود بنظر خواهید آمد.

 

حال شما را دعوت به دیدن فیلم کوتاه زیر برای انجام بهتر متدهای ذکر شده در بالا می کنیم.

 

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ