ازدواج سلطنتی شاهزاده هری و مگان مارکل


شیوا احمدی
1397/02/29
15:04
دیدگاه 0
2849 بازدیدمراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل در تاریخ 19 می 2018 در کلیسای سنت جرج برگزار شد. اعضای ارشد خانواده سلطنتی به همراه جمعی از افراد مشهور در این میهمانی دعوت شده و مردم مشتاقانه شاهد این مراسم باشکوه بودند.

شاهزاده هری پسر جوان شاهزاده ولز و دیانا ست، که در سال 2016 توسط یک دوست مشترک با مگان مارکل که یکی از بازیگران آمریکایی می باشد، آشنا شدند و بعد از مدتی نامزدی خود را اعلام کردند.

 

 

این مراسم به خواسته عروس و داماد ساده برگزار شد، البته سادگی در خانواده سلطنتی جزو قوانین است. قوانین جالب در عین حال سختگیرانه ای از مدل  لباس هایی که در مراسم رسمی پوشیده می شود تا مدل مو و آرایش.

طراحی لباس های سلطنتی کار ساده ای نیست از طرفی باید نشان دهنده اهمیت تاریخی آن در کنار سادگی و شیک بودن باشد و همچنین پارامترهای لازم جهت حضور در کلیسا را داشته باشد.

 

 

طراحان زیادی از برند هایی نظیر اردم (Erdem)، آنتونیو براردی (Antonio Berardi)، گیلز دیاکون (Giles Reacon) ، الکساندر مک کویین (Alexander Maqueen) و چندی دیگر از طراحان برجسته در صنعت مد و لباس جهت طراحی لباس عروس مگان برای این جشن بزرگ داوطلب شدند. از بین آنها کلار وایکل کلر در این رقابت پیروز شده و طراحی این لباس عروس مجلل و سلطنتی را بر عهده گرفته است که قطعا عروسی بی نظیری را رقم زد.

 

نظر خود را ارسال کنید

©2019 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ