کورتفیل در اوج!


ملیحه مختاری
1397/02/10
10:04
دیدگاه 0
2190 بازدیدکورتفیل

 

کمپانی اسپانیایی کورتفیل یکی از برجسته ترین شرکت های خرده فروش این کشور می باشد، نام این برند در میان بالاترین و مشهورترین خرده فروشان قاره اروپا قرار دارد.

 

نقطه شروع

 

این شرکت ابتدا با افتتاح یک فروشگاه کوچک لوازم آرایشی و بهداشتی در شهر مادرید اسپانیا فعالیت خود را آغاز کرد، در اواسط قرن بیستم این فروشگاه شروع به طراحی و تولید کت و شلوار و اکسسوری های مردانه با نام تجاری خود نمود.

فروش لباس های این شرکت خانوادگی تا سال 1920 محدود به همان فروشگاه در شهر مادرید اسپانیا باقی ماند تا اینکه در سال 1930 کمپانی کورتفیل تصمیم به برداشتن گامی بلند و توسعه بخشیدن به خط تولید خود نمود.

 

توسعه فعالیت

 

کورتفیل در سال 1933 خط تولید انبوه کت و شلوارمردانه را راه اندازی کرد و در اوایل سال 1940  تبدیل به تولید کننده برتر در اسپانیا شد. این شرکت در سال 1950 به طور رسمی نام تجاری خود را معرفی کرد و  در طول دو دهه تعداد فروشگاه های عرضه مستقیم خود را افزایش داد.

 

خلاقیت و پیشرفت

 

این کمپانی در جهت توسعه و ابداع روش ها ی جدید خرده فروشی و افزایش طرفداران خود در سال 1984 خط تولیدی با نام تجاری میلانو با هدف تولید پوشاک برای آقایان با سن بالا از جمله کت و شلوار و اکسسوری راه اندازی نمود.

 

 در سال 1988 خط تولید خود را با هدف تولید پوشاک برای آقایان جوان و طراحی پوشاکی مطابق با مد روز با نام اسپرینگ فیلد را تاسیس کرد.

 

 در سال 1989 تولید پوشاک و تولیدات متناسب با استایل کلاسیک با نام پدرو دل هیرو و در سال 1993 ارایه و عرضه پوشاک شامل لباس زیر و مایو مخصوص بانوان با نام ویمن سیکرت را راه اندازی کرد.

 

کورتفیل در طول سالیان به عنوان یک نام تجاری معتبر و منحصر به فرد در قله صنعت مد ایستاده است و هم اکنون در 34 کشور دارای 449 فروشگاه و نمایندگی عرضه مستقیم کالا می باشد.

 

از این پس می توانید تولیدات این برند را که دارای راحتی درعین زیبایی و طراحی منحصر به فرد هستند را از فروشگاه اینترنتی بیست مارت نمایندگی رسمی کورتفیل در ایران خریداری نمایید.

©2020 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ