پینکو برند متمایز ایتالیایی!


شیوا احمدی
1397/02/05
16:59
دیدگاه 0
2182 بازدیدایتالیا یکی از کشورهای پیشرو در صنعت مد می باشد که دارای فرهنگی مملو از جنب و جوش بوده، این فرهنگ میراثی از دوران رنسانس و نقاشان معروف آن دوره در زمینه مد است. پارچه های ایتالیا قرنها دارای شهرتی بینظیر بوده اند اما ویژگی که آنها را متمایز کرده، برخوردار بودن از سبک منحصر به فرد و اختصاصی آن است که پینکو در طراحی و تولید پوشاک خود از آن الهام گرفته است.

 

 

 پینکو یک برند به روز با روحیه متمایز ایتالیایی ست که در سال 1980 توسط پیترو نگرا مدیر عامل فعلی و کریستینا روبیینی تاسیس و با برخورداری از مفهوم و المان های این کشور به تولید پوشاک پرداخته است. کیفیت، خلاقیت و درک همه جانبه سبک در تمام کالکشن های پینکو به چشم می خورد که این ارزشها موفقیت های جهانی این برند را در طول سال ها، رقم زده است.

 

 

امروزه بهترین تولیدکنندگان پوشاک به سبک ایتالیایی سیسیلیا و کاترین دختران پیترو می باشند که به ترتیب مدیر بخش اجتماعی و سبک پوشش هستند.

 

 

در حال حاضر برند پینکو در کشور ایتالیا، قاره اروپا و سرتاسر جهان عرضه می شود. پینکو دارای 170 نمایندگی انحصاری خرده فروشی و 970 مرکز عمده فروشی در سر تا سر جهان می باشد.

 

 

هم اکنون شما می توانید پوشاک این برند متمایز و محبوب بین الملی را از فروشگاه اینترنتی بیست مارت نمایندگی رسمی پینکو در ایران خریداری نمایید.

نظر خود را ارسال کنید

©2018 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ